Dotacje i kapitał ludzki

OmegaX.pl pomaga rozwiązać czasowe niedobory pracownicze spowodowane wahaniami koniunkturalnymi, zwiększyć elastyczność zatrudnienia i dostosować poziom zatrudnienia do aktualnych zmiennych potrzeb bez angażowania własnych zasobów administracyjnych.


Kierujemy naszą ofertę do podmiotów gospodarczych i firm w których występują zjawiska sezonowego wzrostu zapotrzebowania na pracowników oraz występują niedobory pracownicze .

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, solidny i profesjonalny dobór pracowników oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta w tym: określenie profilu osobowościowego przyszłego pracownika, jego wykształcenie, doświadczenie oraz inne wymagania.

Dzięki współpracy z partnerami w Europie Wschodniej, którzy sukcesywnie selekcjonują najbardziej odpowiednich pracowników, gwarantujemy sprawne zarządzanie procesem rekrutacji i wspomaganie Pracodawców w pozyskiwaniu wartościowych pracowników niezbędnych dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa.

Nie znasz formalności związanych z zatrudnieniem pracowników ze Wschodu, zrobimy to za Ciebie, przejmując na siebie wszystkie sprawy kadrowo-płacowe obejmujące zatrudnienie pracowników oraz legalizację ich pobytu w Polsce.